Produkt # 35851

Cub®

4x TPMS czujniki ciśnienia w kole do każdego auta

529,00 zł
Brutto

Dodaj do porównania
SZYBKA WYSYŁKA SZYBKA WYSYŁKA
BEZPŁATNY ZWROT BEZPŁATNY ZWROT
REALNE ZDJĘCIA PRODUKTU REALNE ZDJĘCIA PRODUKTU

ZESTAW ZAWIERA:

  • 4 felgi stalowe
  • 4 wentyle

PRZY SKŁADANIU ZAMÓWIENIA KONIECZNIE PODAJ INFORMACJĘ DO JAKIEGO SAMOCHODU FELGI BĘDĄ MONTOWANE

Felgi dobieramy według parametrów katalogowych, jest to część zamienna i nie zawsze pasuje do danego auta, czasami zachodzi konieczność zastosowania innych śrub lub nakrętek czy też dystansów.

PRZED ZAŁOŻENIEM OPON – KONIECZNIE PRZYMIERZ FELGĘ DO SAMOCHODU

Oferujemy Państwu komplet zaprogramowanych czujników TPMS. Czujnik ciśnienia powietrza w kole to jeden z najistotniejszych elementów wpływających na poprawę bezpieczeństwa pasażerów. Pomaga zmaksymalizować oszczędności związane z zużyciem paliwa oraz przedłużyć żywotność opony. Uszkodzenie tego elementu to brak informacji związanych ze stanem ogumienia, co uniemożliwia wcześniejszą eliminację awarii. Od 1 listopada 2014r. system TPMS jest stosowany we wszystkich nowych samochodach. Czujniki, które Państwu oferujemy, przeznaczone są do samochodów wszystkich marek, zarówno europejskich (433MHz) jak i amerykańskich (313MHz), programujemy je pod konkretne auto. Kupując w naszym sklepie felgi z oponami i zestawem czujników otrzymują Państwo kompleksową usługę, wystarczy przykręcić koła do pojazdu.

TPMS umożliwia wykrycie spadku ciśnienia w oponach. Dzięki temu kierowca może odpowiednio wcześnie usunąć usterką związaną ze spadkiem ciśnienia i doprowadzić ciśnienie w każdej z opon do właściwej wartości. Właściwe ciśnienie w oponach ma wpływ na:

  1. Bezpieczeństwo – Opony z niskim ciśnieniem łatwo wpadają w poślizg i tracą przyczepność.
  2. Przedłużenie żywotności opon – Żywotność opon jest przedłużona poprzez równomierne zużywanie się bieżnika.
  3. Minimalizacja zużycia paliwa – Niedopompowane opony powodują wzrost oporów toczenia a tym samym straty paliwa.
  4. Zmniejszenie kosztów utrzymania i pracy – Redukcja kosztów związanych z serwisowaniem opon i kontrolą ciśnienia.
  5. Zapobieganie przestojom pojazdów – Prawidłowo napompowane i utrzymane opony zapobiegają kosztownym wydatkom na naprawy w terenie i oszczędzają czas.
  6. Poprawa stabilności, obsługi i hamowania pojazdu – Niedopompowane opony łatwiej tracą przyczepność na wodzie (tzw. hydroplaning), wydłuża się droga hamowania, pojazd jest niestabilny.
  7. Ochrona środowiska – Nadmierne spalanie paliwa powoduje zwiększoną emisję CO2 do atmosfery.

Po zakupie proszę podać dokładne dane auta: model, wersja, rocznik.