Item # 35851

Cub®

4x TPMS czujniki ciśnienia w kole do każdego auta

zł529.00
VAT included

Add to Compare
FAST DELIVERY FAST DELIVERY
FREE RETURN FREE RETURN
REAL PRODUCT PHOTOS REAL PRODUCT PHOTOS

Oferujemy Państwu komplet zaprogramowanych czujników TPMS. Czujnik ciśnienia powietrza w kole to jeden z najistotniejszych elementów wpływających na poprawę bezpieczeństwa pasażerów. Pomaga zmaksymalizować oszczędności związane z zużyciem paliwa oraz przedłużyć żywotność opony. Uszkodzenie tego elementu to brak informacji związanych ze stanem ogumienia, co uniemożliwia wcześniejszą eliminację awarii. Od 1 listopada 2014r. system TPMS jest stosowany we wszystkich nowych samochodach. Czujniki, które Państwu oferujemy, przeznaczone są do samochodów wszystkich marek, zarówno europejskich (433MHz) jak i amerykańskich (313MHz), programujemy je pod konkretne auto. Kupując w naszym sklepie rims z oponami i zestawem czujników otrzymują Państwo kompleksową usługę, wystarczy przykręcić koła do pojazdu.

TPMS umożliwia wykrycie spadku ciśnienia w oponach. Dzięki temu kierowca może odpowiednio wcześnie usunąć usterką związaną ze spadkiem ciśnienia i doprowadzić ciśnienie w każdej z opon do właściwej wartości. Właściwe ciśnienie w oponach ma wpływ na:

  1. Bezpieczeństwo – Opony z niskim ciśnieniem łatwo wpadają w poślizg i tracą przyczepność.
  2. Przedłużenie żywotności opon – Żywotność opon jest przedłużona poprzez równomierne zużywanie się bieżnika.
  3. Minimalizacja zużycia paliwa – Niedopompowane opony powodują wzrost oporów toczenia a tym samym straty paliwa.
  4. Zmniejszenie kosztów utrzymania i pracy – Redukcja kosztów związanych z serwisowaniem opon i kontrolą ciśnienia.
  5. Zapobieganie przestojom pojazdów – Prawidłowo napompowane i utrzymane opony zapobiegają kosztownym wydatkom na naprawy w terenie i oszczędzają czas.
  6. Poprawa stabilności, obsługi i hamowania pojazdu – Niedopompowane opony łatwiej tracą przyczepność na wodzie (tzw. hydroplaning), wydłuża się droga hamowania, pojazd jest niestabilny.
  7. Ochrona środowiska – Nadmierne spalanie paliwa powoduje zwiększoną emisję CO2 do atmosfery.

Po zakupie proszę podać dokładne dane auta: model, wersja, rocznik.